אודות סאנריידר

סאנריידר, חברת תוספי תזונה על בסיס צמחי, נוסדה על-ידי שני יזמים – ד”ר טאי-פו צ’ן, עשבונאי בעל שם עולמי עם תואר ברוקחות, ואשתו, ד”ר אוי-לין צ’ן, רופאה מוסמכת.

השניים הקימו את סאנריידר ממשרד קטן ביוטה, בשנת 1982. תשוקתם לצמחים, לתזונה ולשלמות, לצד ייעודם בחיים, לא רק לעזור לאחרים אלא גם לעורר בהם השראה לחיות את החיים הטובים ביותר האפשריים בעבורם, עזרו להם להוביל את החברה הקטנה לעבר הצלחה בינלאומית. החברה פועלת ב-50 מדינות ואזורים, וממשיכה במגמת הצמיחה.

למעלה משלושה עשורים לאחר שהקימו את סאנריידר, השליחות המקורית של בני הזוג צ’ן,לשפר את סגנון חייהם ורווחתם של אנשים ברחבי העולם, בוערת בעצמותיהם לא פחות מבעבר. כיום, ביחד עם חמשת ילדיהם, הם ממשיכים לבסס את המסורת שלהם, שעיקרה אספקת מוצרים איכותיים, לצד הזדמנות עסקית מתגמלת, שעוזרת לאנשים ברחבי העולם להשיג הצלחה וחירות כלכלית.

עיקר גאוותנו נעוץ בכך שאנו מציעים מוצרים באיכות גבוהה, מה שמאפשר לאנשים לחולל שינויים מרגשים בדרך שבה הם נראים, מרגישים וחיים את חייהם.

ביחד, אנו עוזרים להפוך את הקהילות שלהם לנקיות יותר, בריאות יותר ומאושרות יותר, הן למען הדור הנוכחי והן למען הדורות הבאים.

בעלי חברת סאנריידר הינם מומחים בתחומי הבריאות והמדע. הם יודעים מתי לקטוף את העשבים, באילו חלקים ראוי להשתמש, וכיצד למצות מהם את הנוטריינטים (חומרי המזון) בדרך המדויקת ביותר. בעוד שמרבית החברות מוציאות לקבלן חיצוני את המחקר, את הרכש, ואת תהליכי הרכבת הפורמולות שלהן, הרי שמומחיות הבעלים של סאנריידר מאפשרת לנו לפקח על כל שלב בתהליך הייצור, החל משלב הגיית הרעיון למוצר ועד לאריזתו.

הייחודיות של סאנריידר

כל מוצר ממוצרי סאנריידר מבוסס על “פילוסופיית ההתחדשות” שלנו, הגורסת שכאשר גופכם נמצא באיזון, גם המוח והנפש שלכם יהיו בריאים. הנוסחה שלנו היא: הזנה + ניקוי = איזון. זו הסיבה לכך שמוצרי סאנריידר מזינים (יין) ומנקים (יאנג) בצורה הוליסטית את חמש המערכות המרכזיות בגופכם, עם שילוב מדויק של נוטריינטים, התורמים לבריאות מיטבית.

המוצרים שלנו מיוצרים בתהליך קנייני שמבטיח יעילות וספיגת נוטריינטים מן המעלה הראשונה.

המוצרים שלנו בטוחים, טבעיים ולכן גם עוצמתיים, והם אינם מכילים ממתיקים מלאכותיים ותוספות כימיקלים.

ייצור עצמי

ייצור עצמי הוא מרכיב מהותי בהצלחתנו, שכן הוא מאפשר לנו לשלוט על כל היבט בתהליך העיבוד. 97% מן המוצרים שלנו מפותחים ומיוצרים בתוך החברה. הייצור העצמי עוזר להבטיח את היתרון התחרותי ואת האיכות של המוצרים שלנו.

כיום, בבעלותה של סאנריידר שישה מתקני ייצור הפרושים ברחבי העולם, ומשתרעים על-פני שטח מצטבר של למעלה מ-185,806 מ”ר, ובו פועל המיכון המתקדם ביותר בדרגת איכות של ייצור תרופות.

המוצרים האיכותיים שלנו מתחלקים לחמישה תחומים:

תוספי תזונה ומשקאות על בסיס צמחי

הוויטמינים, המינרלים ותמציות הצמחים – הנמצאים בכל אחד מהמוצרים שלנו – מספקים מיקרו-נוטריינטים (רכיבי מזון) בריכוז גבוה ביותר, למען חיוניות, רווחה אישית ויתרונות רבים נוספים.

בקרת משקל ואורח חיים פעיל

הפורמולות שלנו, הנספגות בגוף במהירות, ושיעילותן מירבית, משתלבות היטב עם אורח חיים בריא ופעיל. הן מספקות אנרגיה ומסייעות לשמירה על תזונה שלמה ומאוזנת.

טיפוח העור וטיפוח אישי

סאנריידר מציעה קו מוצרים  לטיפוח העור, בעלי רמת חומציות (pH) מאוזנת. המוצרים מזינים, מנקים ומאזנים את העור, ומעניקים לו מראה קורן וצעיר.

קוסמטיקה

סאנריידר משתמשת ברכיבים האיכותיים ביותר, לרבות שמן חוחובה וסקוואלן על בסיס צמחי, כדי לייצר מוצרי קוסמטיקה אשר פועלים בהרמוניה עם העור.

מוצרים לניקוי הבית ולהיגיינת הפה

אנו מקלים עליכם לבחור בחירות בריאות למענכם, למען משפחתכם ולמען הסביבה, עם מוצרים  מן המעלה הראשונה.