מועצת המנהלים

וונדי טנג

מועצת המנהלים

וונדי מנהלת את פיתוח השיווק הגלובלי. בעלת תואר ראשון באנגלית ובביולוגיה מאוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג’לס, ותואר ראשון במשפטים מבית-הספר למשפטים באוניברסיטת דיוק.

ד”ר רובן צ’ן

מועצת המנהלים

רובן מוביל את הפיתוח העסקי הגלובלי שלנו. הוא השלים את התמחותו ברפואה פיזיקלית ושיקום באוניברסיטת מינסוטה. בעל תואר ראשון במדעי המוח ומערכת העצבים מאוניברסיטת בריגהם יאנג, ותואר ברפואה מבית-הספר לרפואה אירווין, אוניברסיטת קליפורניה.

 סאני ביוטלר

מנכ”לית

סאני אחראית על התפעול הגלובלי של חטיבת בעלי עסק עצמאיים (IBOs) ובעלי עסק מורשים (ABOs) של סאנריידר, על הפעילויות של קבוצת המלונות Sunworld Dynasty™ ועל הכנס השנתי המרכזי של החברה. בעלת תואר ראשון באומנויות במסגרת לימודים בינלאומיים, ותואר ראשון במשפטים, שניהם מאוניברסיטת בריגהם יאנג.

אריק צ’ן

מנכ”ל הייצור הגלובלי

אריק, כימאי אורגני, מסייע להוריו בניהול מפעלי הייצור בלוס אנג’לס בתחומים שונים, כמו עמידה בדרישות מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), השקת מוצרים חדשים, ומחקר ופיתוח. בעל תואר ראשון בביוכימיה מאוניברסיטת בריגהם יאנג ומועמד לתואר דוקטור לכימיה אורגנית באוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג’לס.

ג’ונתן צ’ן

 מועצת המנהלים

ג’ונתן עומד בראש פרויקטים כמו Oracle ERP (תכנון משאבים ארגוניים), POS (עמדות מכירה ממוחשבות), PLM (ניהול מחזור חיי מוצר) ואתרי אינטרנט עסקיים-אישיים. בעל תואר ראשון במערכות מידע ותואר שני בניהול מערכות מידע מאוניברסיטת בריגהם יאנג.