הזדמנות עסקית

 חברת סאנריידר היא חברה מובילה בתחום של תוספי תזונה על בסיס צמחי. זהו עסק בבעלות משפחתית, שמוביל כיום הדור השני, ושהוקם על-ידי רופאים ומומחים מוערכים ברפואה סינית מסורתית ובמדע מתקדם. המוצרים וההזדמנות העסקית המוכחים שלנו עוזרים לאנשים כמוכם להשיג את הבריאות והרווחה האישית להן אתם זקוקים, את האנרגיה והחירות שאליהן אתם שואפים, ואת שלוות הנפש לה אתם ראויים.

הבריאות המיטבית שלכם מחייבת צריכה של מגוון מזונות ונוטריינטים, יותר מכפי שאפשר לאכול. מוצרי סאנריידר מכילים רכיבים עתירי נוטריינטים המצויים במזון מלא. הפורמולות של סאנריידר הינן נקיות, ללא כימיקלים, ויטמינים סינתטיים, רכיבים מהונדסים גנטית ורכיבים מלאכותיים. מרבית המוצרים הם גם בעלי אישור כשרות וחלאל.

אחד מן המוצרים המוצלחים ביותר שלנו הוא ההזדמנות העסקית שאנו מציעים. המוצרים הטבעיים שלנו תורמים לבריאותנו אבל ההזדמנות שלנו להרוויח כסף יכולה באמת לשנות את חייכם. סאנריידר מציעה לכם הזדמנות לקחת חלק בתעשיית החיים הבאים, שהיא אחד מן השווקים העמידים ביותר ובעלי שיעור הצמיחה המהיר ביותר בעולם.

מוצרי סאנריידר מופצים בכל רחבי העולם על-ידי בעלי עסק עצמאיים שהינם חלק מן הכלכלה הגמישה החדשה. אנו מציעים דרך חדשה לעבוד ולחיות, דרך שבה העסק שלכם מתאים את עצמו לסגנון החיים שלכם, ולא ההיפך.

אנו מציעים גם גישה ליזמות, אך ללא צורך בהשקעה גדולה. כאשר אתם הופכים לבעלי עסק עצמאיים בסאנריידר אתם ה’בוסים’. אתם אלה שקובעים את קצב הצלחתכם, אבל אתם לא לבד במערכה. אנו תומכים בכם מן היום הראשון בעזרת צוות ייעודי, הכשרה, טכנולוגיה וקהילה של מנהיגים מדהימים. אנו מחויבים להצלחתכם בכל מאת האחוזים.

תוכנית התגמולים שלנו היא הטובה מסוגה משום שאנו מציעים תוכנית גלובלית נוחה למימוש עם פוטנציאל הכנסות מדהים. תוכלו ליהנות מתשלומים לעומק אינסופי על כל הרשת הכלל-עולמית שתחת חסותכם. אנו גם מציפים אתכם בהזדמנויות להוקרה ולטיולים ברחבי העולם. זוהי הדרך שלנו להעריך ולהוקיר את כישוריכם. אנו כאן כדי לתמוך בצמיחתכם, כדי שתוכלו לחיות את החיים הטובים ביותר האפשריים לכם, ולחולל מהפך בחייהם של אחרים.

באפשרותכם להצטרף אלינו בשלוש דרכים:

  1. בעל עסק עצמאי: הצטרפו למשפחת סאנריידר כבעלי עסק עצמאיים.
  2. לקוח מועדף: תוכלו ליהנות מהטבות כמו הנחה של 5-10% על המוצרים האהובים עליכם.
  3. לקוח קמעונאי: נסו את אחד מן המוצרים הנמכרים ביותר שלנו!