הכנס השנתי 2021 – “מתחברים”

הכנס השנתי הווירטואלי של סאנריידר, שהתקיים ב-2-7 באוגוסט 2021, ועמד בסימן “מתחברים”, משך למעלה מ-1,000 בעלי עסק עצמאיים, בעלי עסק מורשים, לקוחות ואורחים, מכל רחבי העולם.

תוכנית הכנס, שהועבר הן בסטרימינג חי והן בסרטונים שהוקלטו מראש, כללה הרצאות הכשרה מפי דוברים בעלי השפעה בתעשיית השיווק הישיר, עדויות אישיות על מוצרים, סמינרים, הוקרות ועוד.

הכנס נפתח עם דברי ברכה מאת וונדי טנג, חברת מועצת המנהלים, אשר הדגישה את החשיבות של “להיות מחוברים ומאוחדים, היום, מחר ותמיד”.

וונדי סיפרה כיצד למרות האתגרים שהציבה המגיפה הכלל עולמית, “סאנריידר המשיכה לפתח מוצרים חדשים והכשרות חדשות, לשפר אסטרטגיות שיווק ולבצע את המעבר המורכב של מפעל הייצור שלה לטקסס”.

לאחר מכן התקיימה שיחה בין מייסד סאנריידר, ד”ר טאי-פו צ’ן, ובנו ד”ר רובן צ’ן, שלאחריה הציג ד”ר צ’ן את “סיפורה של סאנריידר”, והסביר את דרך היווצרותה של “פילוסופיית ההתחדשות” של סאנריידר. לאחר מכן קיבלו משתתפי הכנס סקירה מעמיקה על מוצרים נבחרים של סאנריידר, התורמים לאורח חיים בריא.

לחידוד המיומנויות העסקיות, עסקו הרצאות ההכשרה בארבעה נושאים – רשתות חברתיות, מפגשים, בניית עסק ומנהיגות –  וסיפקו תוכן מגוון ומעשי, מפיהם של מנהיגים מובילים בסאנריידר ומומחים בתעשייה מרחבי העולם, לרבות מרצה בנושא מוטיבציה, דארלין “המאמנת דאר” סנטור, ולורה סטאק, הידועה כ”מקצוענית הפרודוקטיביות”.

מאפיין  מהנה אשר תרם למעורבות המשתתפים לכל אורך הכנס היה תיבת הצ’אט. כלי אינטראקטיבי זה סיפק הזדמנות לכל משתתפי הכנס לשתף את מחשבותיהם, לשאול שאלות, ולקחת חלק בשיחה גלובלית, בעודם יושבים מול המסך בביתם הנוח.

גולת הכותרת של האירוע שנמשך שבוע הייתה “יום רביעי של מעשים טובים”, שהוקדש לנתינה לקהילה בדרכים מגוונות.  בהשראת רוח “אהבה, שיתוף, נתינה” המאפיינת את סאנריידר, אירחו משרדי סאנריידר ברחבי העולם אירועים שבהם השתתפו אנשי סאנריידר ובעלי עסק עצמאיים ומורשים, שפעלו יחדיו למען ניקיון הקהילות שלהם, תרמו בגדים ומכשירים ביתיים, תפרו שמיכות לנזקקים, יצרו כרטיסי ברכה כדי לרומם את רוחם של ילדים חולים, ועשו מעשים אחרים של נדיבות וטוב לב.

הכנס השנתי של סאנריידר סיפק גם תמיכה משמעותית לשלושה ארגונים פילנתרופיים: Engage Now Africa, Mentors International ותוכנית המזון העולמית של האו”ם. הודות לקמפיין התרומות של סאנריידר, סכום של למעלה ממחצית מכל כרטיס השתתפות בכנס, נתרם באופן שווה לשלושת הארגונים.

יום שישי הוקדש כולו לכושר, להנאה ולבריאות הוליסטית, כאשר סאנריידרים חברו לחבריהם מסביב לעולם, והשתתפו באימוני כושר שהועברו בסטרימינג חי, והותאמו לכל רמות הכושר הגופני.

הכנס ננעל ביום שבת, עם דברי הוקרה מפי ד”ר טאי-פו צ’ן, שבירך בעלי הישגים גבוהים על מסירותם והצטיינותם בהובלת אחרים לקראת הצלחה. אריק צ’ן שיתף את המשתתפים בהתפתחויות האחרונות והמרגשות בנוגע למפעל הייצור החדש של סאנריידר בטקסס, וכל אחד מבני משפחת צ’ן החברים בהנהלת החברה, פנה בדברים נרגשים אל משתתפי הכנס. את הכנס חתמו דברי הנעילה של מנכ”לית החברה, סאני ביוטלר.

סאנריידר מודה מקרב לב לכל המשתתפים, אשר התכנסו ויצרו חיבור עוצמתי, שהפך את הכנס השנתי הווירטואלי של סאנריידר לשנת 2021 להצלחה מהדהדת.