מינויים חדשים בסאנריידר

סאנריידר אינטרנשיונל מינתה בחודש מרץ את אריק צ'ן למנכ"ל הייצור העולמי

אריק צ'ן, בנם של ד"ר טאי-פו צ'ן וד"ר אוי-לין צ'ן, מביא באמתחתו למעלה מעשור של ניסיון ניהולי בסאנריידר. אריק צ'ן הוא כימאי אורגני, העומד בראש אתרי הייצור של סאנריידר בעולם, כולל מתקן הייצור הראשי בלוס אנג'לס. הוא אחראי גם על עמידה בדרישות מינהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA), על השקות מוצרים, וכן על פעילות המחקר והפיתוח.

צ'ן הוא בעל תואר ראשון בביו-כימיה מאוניברסיטת בריגהם יאנג, ומומחיותו שימשה את סאנריידר ב-11 השנים האחרונות, בתפקידו כסמנכ"ל הייצור.

"לכבוד עצום הוא לי לקבל את תפקיד מנכ"ל הייצור העולמי בסאנריידר", אמר אריק צ'ן. "סאנריידר היא חברה חזקה ויציבה, והמוצרים שלנו, המיוצרים בייצור עצמי, מילאו תפקיד אינטגרלי בבניית עוצמה יסודית זו. לצידי עובד צוות נפלא, המורכב מכמה מן המוחות המדעיים הטובים ביותר בתחום, ובשילוב עם המוצרים המשובחים שלנו, צפוי לנו עתיד מזהיר. אני מצפה בכיליון עיניים לקראת ההצלחות שהעתיד צופן לסאנריידר."

כמנכ"ל הייצור העולמי, צ'ן יעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מדעני סאנריידר, כדי להישאר בחוד החנית של פיתוח מוצרים חדשים. סאנריידר מחזיקה בבעלותה ומפעילה שמונה מתקני ייצור ברחבי העולם, שבהם אמצעים טכנולוגיים מתקדמים המשמשים כדי לנקות, לטחון, למצות ולרכז צמחים ועשבים, באמצעות תהליך הרשום כסוד מסחרי, ואז לייצר אותם בצורת כמוסה, אבקה או נוזל.

"עתיד הייצור בסאנריידר נתון בידיים הטובות ביותר. אני גאה בילדינו על שהם נוטלים את שרביט ההובלה. סאנריידר קיימת כמעט 40 שנה, ואנו יודעים שעתיד נהדר, גדוש הישגים, פרוש בפניה. זוהי רק ההתחלה", אמר ד"ר טאי-פו צ'ן.

על סאנריידר אינטרנשיונל

סאנריידר אינטרנשיונל הוקמה ב-1982 על-ידי ד"ר טאי-פו צ'ן וד"ר אוי-לין צ'ן. כל חמשת ילדיהם ממלאים תפקידים ניהוליים בכירים בחברה, הנמצאת בבעלות משפחתית רב-דורית, בין אם ישירות במטה החברה, ובין אם במועצת המנהלים. תשוקתם לאנשים, של מר וגב' צ'ן, היא שהובילה אותם ליצור מוצרים על בסיס צמחי, בעלי יעילות מוכחת, שנועדו לעזור לאחרים להשיג בריאות ורווחה אישית מיטביות, והזדמנות עסקית שמעניקה לאנשים את החירות לחיות חיים מאושרים ומאוזנים יותר. סאנריידר, אשר פעילותה מבוססת על מומחיות הבעלים, היא חברה גלובלית במגמת צמיחה, אשר פעילותה משתרעת כיום על כ-50 מדינות וטריטוריות.