סאנריידר הזניקה את 2022 עם יום סאנריידר הגלובלי

ביום שבת, 22 בינואר 2022 (ובישראל ביום ראשון, 23 בינואר), אלפי סאנריידר מכל רחבי העולם התקבצו יחד בפעם השנייה כדי לחגוג את יום סאנריידר הגלובלי. האירוע הבינלאומי הזה, שהתקיים פעמיים השנה, הוא הזדמנות להציב יעדים חדשים, לחגוג הישגים, לשתף מוצרים, לחדד מיומנויות עסקיות, והכי חשוב, לבלות וליהנות עם סאנריידרים עמיתים.

האירוע, שהיה יריית הפתיחה של השנה החדשה, עמד בסימן אבן הדרך של 40 שנה להיווסדה של סאנריידר, מה שתרם לאווירה החגיגית. בתמיכת מטה חברת סאנריידר, ומשרדי סאנריידר ברחבי העולם, בעלי עסק עצמאיים מובילים אירחו אירועים נפרדים לאורך כל היום.

סך של 499 אירועים, שהתפרסו על פני למעלה מ-20 מדינות ואזורים, משכו למעלה מ-13,353 משתתפים, אשר כללו בעלי עסק עצמאיים, לקוחות ואורחים. האירועים התקיימו בחלקם פנים מול פנים ובחלקם באופן וירטואלי, כשמספר המשתתפים בכל אירוע נע בין אנשים אחדים לעשרות אנשים.

סיבות רבות ומשכנעות הובילו את הלידרים לארח אירוע, והן נעו בין “רציתי להגדיל את העסק שלי עוד יותר, ולהראות כיצד סאנריידר יכולה לעזור לנו לדאוג לבריאותנו” ועד “התלהבתי להשיק את קו מוצרי טיפוח העורKandesn® Pure “, ו-“רציתי ליצור חיבור עם הקבוצה שלי ולשתף אחרים כיצד אני משלבת את סאנריידר באורח החיים שלי!”

יום סאנריידר הגלובלי כלל גם מסרים מעוררי השראה מסאני ביוטלר, מנכ”לית החברה, וד”ר רובן צ’ן, מועצת המנהלים, אשר דיברו על הדרך הארוכה שעשתה החברה עד כה, ועל התוכניות המלהיבות שלהם לשנה הקרובה.

יום סאנריידר הגלובלי, שהיה גדוש באנרגיה, ביצירתיות, בשמחה ובאחווה, הוכיח פעם נוספת את העוצמה של החיבור – מה קורה כשסאנריידרים מתכנסים יחד, מאוחדים ברוחם ובמטרתם.

האירוע גם הגביר את הציפייה וההתרגשות לקראת האירוע “שאסור להחמיץ” האולטימטיבי של השנה – הכנס השנתי של סאנריידר, שיתקיים ב-19-22 בספטמבר, בדאלאס, טקסס, ובו יוסר הלוט מעל מתקני הייצור והפיתוח החדשים של החברה, עם תוכנית הכנס היומרנית ביותר בהיסטוריה של סאנריידר.