אסתר קמר- בעלת עסק עצמאי בחברת סאנריידר

אני אסתי קמר נשואה ליוסי קמר, שותפי לחיים ולסאנריידר.

אנו חובקים באושר 4 ילדים מקסימים ו-6 נכדים מהממים ומתוקים מגיל שנה ועד 17 וחצי.

הרגע שבו החלטתי שסאנריידר הוא התחום בו אני רוצה לעסוק, היה כאשר התאוששתי ממשבר בריאותי שפקד אותי ושיתק את פעילותי לכמה חודשים טובים. השימוש במוצרים הטבעיים החזיר אותי לתפקוד מלא וחשף אותי לכל עולם התוספים והרפואה הטבעית. הבנתי שיש לי מסר להעביר הלאה, שיש בידי את האפשרות לסייע לאנשים לחיות אחרת, להאיר לעוד רבים את הדרך לבריאות מיטבית, איזון ואיכות חיים.

בעקבות תובנה זו, ויתרתי על קריירה מצליחה בתחום אדריכלות פנים בו עסקתי כשני עשורים, לטובת העיסוק בסאנריידר.

ייחודיות ואיכות המוצרים הטבעיים, האקולוגיים והמגוונים המושתתים כולם על פילוסופיית ההתחדשות ותורת העשבונאות העתיקה מהמזרח, מאוד מדברים אלי והם חלק בלתי נפרד מאורח חיי וחיי משפחתי. יש לי ניסיון של 22 שנים בשימוש במוצרים. החל במשקאות והתוספים, שהם חלק אינטגראלי בתפריט היומי שלי, וכלה בחומרי ניקוי אקולוגיים, עבור דרך מוצרי הקוסמטיקה והטואלטיקה, המושתתים על אותה פילוסופיה.

גם התוכנית העסקית המיוחדת, המותאמת לכל אחד לפי בחירותיו ורצונותיו, האפשרות להכנסה פאסיבית בתנאים אופטימליים, היו חלק מקבלת ההחלטה לפרוש מאדריכלות הפנים לטובת העיסוק בסאנריידר בלבד.

כיום, אני מלווה אנשים לבניית עסק עצמאי משלהם בתחום איכות חיים, בריאות ואקולוגיה. כשאני חווה ושותפה לשינוי באיכות חייהם ובבריאותם של האנשים וכאשר אני רואה את אושרם והצלחתם אני מרגישה שאני מגשימה שליחות ואין מאושרת ממני.

חוץ מהעיסוק בסאנריידר, אני מאוד אוהבת את תחום האומנות. מסוקרנת בהתנסות של טכניקות שונות של אומנות. כך הגעתי לפיסול בחימר, לצריבה בעץ, לציור על עץ ועכשיו גם ציור על פורצלן. כמו כן אני מתרגלת יוגה ולומדת לימודים רוחניים כמו קורס בניסים.

אוהבת טיולים, בארץ ובעולם. אוהבת שירה ושירה וישראלית במיוחד. בקיצור אוהבת לחיות חיים טובים, מלאים ומגוונים.

 

ליצירת קשר

טלפון: 0504285602

כתובת: הרצליה

דואר אלקטרוני: ekammar@gmail.com

ליצירת קשר בווטסאפ:

קטגוריות מוצרים

להצטרפות לסאנריידר כעסק עצמאי >

להצטרפות לסאנריידר כלקוח מועדף >

ליצירת קשר

טלפון: 0504285602

כתובת: הרצליה

דואר אלקטרוני: ekammar@gmail.com

ליצירת קשר בווטסאפ: