גנית יהנה – בעלת עסק עצמאי בחברת סאנריידר

קצת עלי

אני גנית יהנה, בת 52 אמא לארבעה ילדים מקסימים סבתא ל 2. בחברת סאנריידר 22 שנים . בשבילי סאנריידר זו קהילה שמשפרת/ משדרגת את החיים לכולם, כל אחד בתחום שהוא זקוק. מבריאות מיטבית, דרך יציבות כלכלית עד חברה תומכת משפחה מחבקת וחופש .

סאנריידר, חברת תוספי תזונה על בסיס צמחי, נוסדה על-ידי שני יזמים – ד”ר טאי-פו צ’ן, עשבונאי בעל שם עולמי עם תואר ברוקחות, ואשתו, ד”ר אוי-לין צ’ן, רופאה מוסמכת.

השניים הקימו את סאנריידר ממשרד קטן ביוטה, בשנת 1982, אבל תשוקתם לצמחים, לתזונה ולשלמות, לצד ייעודם בחיים, לא רק לעזור לאחרים אלא גם לעורר בהם השראה לחיות את החיים הטובים ביותר האפשריים בעבורם, עזרו להם להוביל את החברה הקטנה לעבר הצלחה בינלאומית. החברה פועלת ב-50 מדינות ואזורים, וממשיכה במגמת הצמיחה.

למעלה משלושה עשורים לאחר שהקימו את סאנריידר, השליחות המקורית של בני הזוג צ’ן, “לשפר את סגנון חייהם ורווחתם של אנשים ברחבי העולם”, בוערת בעצמותיהם לא פחות מבעבר. כיום, ביחד עם חמשת ילדיהם, הם ממשיכים לבסס את המסורת שלהם, שעיקרה אספקת מוצרים איכותיים, לצד הזדמנות עסקית מתגמלת שעוזרת לאנשים ברחבי העולם להשיג הצלחה וחירות כלכלית.

אשמח להכיר ולהבין יחד איך נוכל יחד לשדרג את החיים שלכם.

https://us02web.zoom.us/rec/share/4elEAKjUymNOSKvmy0jzYKgHJo_Beaa81yUc8vBbmkfexgD-p7J37mrFErr1hrfQ?startTime=1592241320000 -הקלטת מסלול ההמראה שלי

ליצירת קשר

טלפון: 054-5615350

כתובת: ראשון לציון

דואר אלקטרוני: ganityehene@gmail.com

ליצירת קשר בווטסאפ:

קטגוריות מוצרים

להצטרפות לסאנריידר כעסק עצמאי >

להצטרפות לסאנריידר כלקוח מועדף >

ליצירת קשר

טלפון: 054-5615350

כתובת: ראשון לציון

דואר אלקטרוני: ganityehene@gmail.com

ליצירת קשר בווטסאפ: