משה כהן – בעל עסק עצמאי בחברת סאנריידר

default distributor picture

קצת עלי

סאנריידר, חברת תוספי תזונה על בסיס צמחי, נוסדה על-ידי שני יזמים – ד”ר טאי-פו צ’ן, עשבונאי בעל שם עולמי עם תואר ברוקחות, ואשתו, ד”ר אוי-לין צ’ן, רופאה מוסמכת.
הנוסחה שלנו היא: הזנה + ניקוי = איזון. מוצרי סאנריידר מבוססים על רעיון פשוט אך עוצמתי, אשר משלב רפואה סינית מסורתית עם מדע מתקדם. אנו מכנים זאת “פילוסופיית ההתחדשות” שלנו. כאשר אתם מזינים את גופכם אך ורק עם הרכיבים הטבעיים הטובים ביותר ומנקים אותו מכימיקלים מזיקים ומצבעים, טעמים וחומרים משמרים מלאכותיים, אתם תורמים לאיזון גופכם. גוף מאוזן הוא גוף בריא. זו הסיבה לכך שמוצרי סאנריידר מזינים (יין) ומנקים (יאנג) בצורה הוליסטית את חמש המערכות המרכזיות בגופכם, עם שילוב מדויק של נוטריינטים (חומרי מזון), התורמים לבריאות מיטבית.
המוצרים שלנו בטוחים לשימוש, טבעיים ולכן גם עוצמתיים באופן טבעי, והם אינם מכילים ממתיקים מלאכותיים ותוספות כימיקלים.  תהליך הייצור שלנו, המוגן בסוד מסחרי, מבטיח יעילות וספיגת נוטריינטים מן המעלה הראשונה.
ביחד, אנו עוזרים להפוך את הקהילות שלנו לנקיות יותר, בריאות יותר ומאושרות יותר, הן למען הדור הנוכחי והן למען הדורות הבאים.

ליצירת קשר

טלפון: 054-4996432

כתובת: עקיבא 26 באר שבע

דואר אלקטרוני: moshe@gmail.com

ליצירת קשר בווטסאפ:

קטגוריות מוצרים

להצטרפות לסאנריידר כעסק עצמאי >

להצטרפות לסאנריידר כלקוח מועדף >

ליצירת קשר

טלפון: 054-4996432

כתובת: עקיבא 26 באר שבע

דואר אלקטרוני: moshe@gmail.com

ליצירת קשר בווטסאפ: